Türkçe | English
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ana sayfa Portfolyo Blog Kişisel Hakkımda
 
 
 
 
 
 
 
   haliltunc.comHakkımda  

 
Hakkımda
 

 
 
 

1979, Sakarya doğumluyum. Hayatımın ilk 20 yılını Adapazarı'nda mutlu mesut geçirdikten sonra Ankara'ya yerleştim. Beni, çok heyecanlı maceralar beklemekteydi Ankara'da.

Buradaki ilk hedefim güzel, sözümden çıkmayacak, hanım hanımcık birisini bulmaktı. Bir keresinde telefon faturam çok yüksek gelince bu işlerin böyle olmayacağını anlamıştım. Hemen programcılığı öğrendim. Çok ama çok para kazandım. Evden felan kaçtım. Ama döndüm hemen. Zaten muhasebeciydim de. O da yetmeyecek mali müşavir olmam lazım dı, onu da oldum...

Bir gün rüyamda ak sakallı bir dede, Evanescence'tan, Metallica'dan, Nickelback'ten başka grupları da dinlememi söyledi. Haklıydı, hemen gitar çalmayı öğrendim. Ama sanki birşeyler eksik gibiydi hayatımda..! Bu eksiği aramaya başladım.

Artık felsefe kitapları okuyor, gözümü kısarak çok derin ve anlamlıymış gibi uzaklara bakabiliyordum. Arabamın teybindeki 6 radyo kanalının içine bir tane Türkçe, bir tane de haber kanalı eklemiştim.

Bir çok şeyin cevabını bulamamıştım belki ama hayattan keyif almanın çeşitli yollarını bulmuştum artık. Artık bir Halil vardı Halil'de Halil'den içerü...

Halil Tunç
e-posta: halil_tunc [at] hotmailSöylemek istediğiniz birşey olursa şimdilik buradan ulaşabilirsiniz. Mesleki tecrübelerim hakkında bilgi almak isterseniz de özgeçmişime göz atabilirsiniz.. 
 
 


 
 
 
Tasarım ve içerik: haliltunc © 2005 - 2009 (Framework 3.5)